Фізична культура

Сьогоднішня тема уроку ,дуже добре вписується в дистанційне навчання.Бо  це робота з скакалкою.

З скакалкою можна проводитиЗРВ,стрибати,ходити,грати.

Перш за все згадаємо інструктаж з безпеки життєдіяльності при роботі з скакалкою.

  1. Стрибки через скакалку виконувати, стоячи обличчям в одну сторону.
  2. Стежити, щоб випадково нікого не зачепити скакалкою.
  3. Виконуючи стрибки і зіскоки зі снарядів, приземлятися м'яко на носочки обох ніг, пружньо присідаючи.

Я знаю,що в нас ще не всі вміють скакати на скакалочці.Пропоную повчитись.Перегляньте відео!

А ці вправи теж корисні,спробуйте!

  1. https://www.youtube.com/watch?v=2TZ6RjCC4lE

Користь ігор зі скакалкою Скакалка – це простий спортивний снаряд, який не займає багато місця, має відносно невисоку ціну і величезна різноманітність моделей на будь-який смак. Чи знаєте ви, що бувають скакалки з вбудованим лічильником стрибків? Дорослі любителі здорового способу життя та спорту регулярно використовують цей невигадливий снаряд для тренування витривалості і зміцнення серцевого м’яза. На відміну від дорослих, скакалку не так часто побачиш в руках сучасних дітей. І дарма: познайомити дитину зі скакалкою можна вже в рік, коли малюк тільки навчився ходити. Користь скакалки для зміцнення дитячого організму: поліпшення навичок рівноваги, координації рухів; тренування вестибулярного апарату; зміцнення ніг; спритність рук, розвиток дрібної і великої моторики; навчання почуттю ритму, уважності. Використовувати скакалку можна в рухливих іграх для малюків,  дошкільнят  (будинки, на прогулянці з батьками, в дитячому саду) і дітей набагато старше. Які ж гри можна запропонувати дітям різного віку?
Ігри.

Переступає через струмочок .
Скакалку потрібно прив’язати кінцями до ніжок двох стільців або інших меблів так, щоб вона була невисоко від підлоги. Дитині потрібно переступати «струмочок», повертаючись до скакалці то особою, то лівим або правим боком. Можна перестрибнути через перешкоду.

Малюємо фігури.
 За допомогою скакалки можна вивчати геометричні фігури, викладаючи їх на підлозі. Нехай дитина відгадує назву фігури або допомагає вам «малювати». Шукаємо скакалку.
 Батьки, брати чи сестри,бабусі чи дідусі ховають скакалку в кімнаті серед іграшок або речей так, щоб стирчав тільки «хвостик» (ручка). Діти повинні знайти пропажу очима, а потім витягнути її з «схованки». Можна показати дитині, як тягнути, перебираючи руки.

Павутина.
 Вдома чи на подвір’ї дорослий обв’язує скакалкою турнік, спортивну драбинку, лаву, стіл або дерево так, щоб вийшло подобу павутини. Дитина послідовно її розплутує, потім можна помінятися ролями: дитина робить павутину, а дорослий розв’язує, сам або з його допомоги.

Починати освоєння стрибків потрібно з найпростіших вправ: підстрибування на двох ногах на місці; стрибків з просуванням вперед; спригіванія з невеликого узвишшя; стрибків на одній ніжці.




Якої довжини повинна бути скакалка Давайте розбиратися. Зростання людини – основний параметр, який визначає, яка повинна бути довжина. Скакалки можуть бути з регульованою довжиною. При цьому зайве не варто відрізати, краще зав’язати на вузол і заховати в ручці. Занадто довга скакалка ускладнить контроль над своїми рухами, виникнуть проблеми з вправами певного виду. Якщо вона коротка – виникне необхідність постійно підтискати ноги. Скакалку ідеальної довжини визначити легко. Для цього потрібно взяти її в руки, встати ногою на середину скакалки і натягнути уздовж тіла. В результаті ручки повинні виявитися на висоті пахв, але не нижче грудей.




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу