Публікації

Показано дописи з квітень, 2021
Зображення
 29.04.2021 НАГАДАЙТЕ ДІТЯМ ПРО ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ У ПОБУТІ СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: - Торкатися проводів з пошкодженою ізоляцією. Користуватися зіпсованими вимикачами, вилками та розетками. - Користуватися електричними приладами у ванній кімнаті, торкатись проводів та приладів мокрими руками; - наливати воду у ввімкнені в мережу чайники, праски, кавоварки тощо; - витирати пил із працюючих електроприладів вологою тканиною; - допускати потрапляння вологи чи води на електроприлади; - заливати водою розетку чи електричний дріт, якщо вони загорілися; - Вмикати незнайомі електроприлади самостійно, без дорослих. - Виймати електричну вилку з розетки за провід. - Вставляти у штепсельну розетку цвяхи, шпильки та інші предмети. - Вмикати в електромережу несправні електроприлади. - Залишати без нагляду ввімкнені в мережу електроприлади, коли ними не користуються. Може статись коротке замикання і, як наслідок, пожежа! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВУЛИЦІ БІЛЯ ЕНЕР...
Зображення
 УКРАЇНСЬКА МОВА Перегляньте відео!Можливо воно вам допоможе ще краще засвоїти цю тему. https://www.youtube.com/watch?v=waWkle9UBf8 Друкований зошит ст. 31(опрацювати).
Зображення
 Фізична культура Ігри і розваги       https://www.youtube.com/watch?v=B2mYUvKS0hg Грайте, оздоровлюйтесь, відпочивайте з родиною!
Зображення
 28.04.2021 Математика  Вивчаємо ділення з нулем та одиницею Тепер працюйте у друкованому зошиті сторінка 37(134,135,136,137)
Зображення
  ЯДС Підсумовуємо разом. Взяти окремий аркуш А-4.Вгорі підписуємоПІП. Далі виконуємо завдання. Питання читаємо в підручнику на ст. 84.А відповідаємо на листку. Відповіді писати повними реченнями.
 Математика Повторювати таблицю ділення і множення. Основна робота в др. зош. ст. 36(129,130,131,132,133).Задачу 132 ми розібрали детально. В мене прохання: Напишіть короткий запис, опорну схему, дії і, що дізнались в кожній. А в 133 угорі підписуйте відповіді. Там вираз довгий! Досліджуємо взаємозв'язок множення та ділення.  Організація класу Актуалізація розуміння взаємозв'язку додавання та відння. — Сформулюйте правило про взаємозв'язок арифметичних дій додавання й віднімання. (Якщо від суми двох чисел відняти один доданок, то залишиться інший доданок.) 2. Ознайомлення із взаємозв'язком множення і ділення ( с. 112, № 3 ) — Що спільного в діях додавання і віднімання? Чим схожі дії віднімання і ділення? — Поясніть, як склали рівності в першому стовпчику. Що ці рівності нам доводять? ( Взаємозв'язок додавання та віднімання. ) — Припустімо, що існує аналогічний зв'язок між діями множення і ділення. Поясніть, як склали рівності в другому стовпчику. Отже, ми переко...
Зображення
 27.04.2021 Доброго дня! Вирішила і сюди виставити .Можливо комусь так зручніше.  Завдання на доопрацювання після онлайн-зустрічей. Читання Підручник ст. 124 Переглянути виставку журналів для дітей. Поради, як з ними працювати. Запитати вдома. Чи є дитячі журнали, газети. Можна давні. Полистать їх сторінки, почитати. На завтра підготувати їх нам продемонструвати і з чимось познайомити. Українська мова Друкований зош. ст. 30 виконати завдання. У підручнику повторити правила на ст. 112, 113,114. Досліджуємо Розповідні речення. Якщо є час і велике бажання,виконайте і це завдання!
Зображення
Математика   Вивчаємо переставний закон множення. Множення з нулем та одиницею Хід уроку І. ВСТУПНА ЧАСТИНА 1.Каліграфічна хвилинка. Написання цифр 0 та 1 2. Актуалізація опорних знань 3. Актуалізація знань учнів про назви виразів арифметичних дій: сума, різниця, добуток, частка. Усне опитування. — Які арифметичні дії ви знаєте? — Якою арифметичною дією можна замінити множення? — Як називаються числа при додаванні? множенні? — Що показує перший множник? другий множник? — Як називаються числа при відніманні? діленні? — Якою арифметичною дією можна замінити ділення? — Які математичні вирази ви знаєте? Як записати суму двох чисел? добуток? різницю? частку? — Сформулюйте переставний закон додавання. Наведіть приклади. 4.Повторення переставного закону додавання. Гра «Знайди пару».  5+4 = 4+5    2.ОСНОВНА ЧАСТИНА 1. Робота з математичними матеріалами — Викладіть 4 групи по 2 квадрати. Порахуйте фігури. Складіть приклад на додавання та множення. — Викладіть 2 групи по 4 кру...
Зображення
 26.04.21 Продовжуємо заняття з ЦЗ. Правила пожежної безпеки в домі,школі.Засоби захисту органів дихання та шкіри. Виготовляли квітку безпеки. https://www.youtube.com/watch?v=iRQi6i5X5Is ПАМ'ЯТАЙТЕ! "Мала іскра - великий вогонь"