Математика Перевірили і ще раз розібрали рівняння, що були вчора на самоопрацювання.Вони були на блозі. Розв'яжіть рівняння №10(ст.95). 320 : К = 4 х 10 520 - р х 2 = 380 Х - 480 : 80 = 750 Каліграфічна хвилинка 2, 3, 6. - Записати з цими цифрами, трицифрові числа.Всі можливі варіанти.Наприклад ( 236, 263... ). - Прочитали задачу на ст.96.Розберіться ,перевірте і прокоментуйте розв'язання поданої задачі.
Публікації
Показано дописи з квітень, 2022
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Українська мова Попрацювавши з читанням, Ви зрозуміли, що укр.мова сьогодні пов'язана з текстом, що ми читали. "Пес, відомий на весь світ".У зошит ви повинні списати останній абзац і підкреслити головні члени речення. Тому поговоримо,що таке головні члени речення. Для цього виконаємо дослідження впр.1(ст.131) Отже освіжили в пам'яті знання про підмет і присудок.Це і є головні члени речення. Спишіть речення впр.1.Підкресліть головні члени речення. Усно виконали впр.2. Розглянули таблицю, які бувають члени речення. Ну а тепер, підкресліть у списаному тексті з читання(в 1і2 реченні) підмети і присудки.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
27.04.22. Усім Вам бажаю миру! Але кожного дня згадуємо тих , хто віддав своє життя за МИР в Україні. Вічна їм пам'ять! Хвилина мовчання! СИНОПТИК Літературне читання Пес. відомий на весь світ. (За матеріалами інтернет - джерел ) Прочитайте! Прослухайте.Зверніть увагу на темп читання. https://www.youtube.com/watch?v=0s3hFmG1wQk Словникова робота. Перечитайте, що таке монастир. Дайте відповіді на запитання в кінці тексту. Спишіть у робочий зошит з укр.мови відповідь на останнє запитання під текстом.(Це ввесь останній абзац).Далі робота пов'язана з укр.мовою. В першому і другому реченнях , підкресліть головні члени речення(підмет і присудок).
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Українська мова Вживаю речення зі звертанням. " Людино , життя є дар, і той хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує!" ЦЕ ЗВЕРТАННЯ МИ ЗАПИСАЛИ І ОБГОВОРИЛИ НА ЦИВІЛЬНІЙ ОБОРОНІ.ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ЦЕЙ ВИСЛІВ. Бережіть життя! Опрацювали впр.1.Закріпили правилом. Запишіть цю вправу,пунктиром підкресліть звертання.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Математика На самоопрацювання вам була задача №7(ст.95). Хочу розібрати її, для тих , у кого виникли труднощі. 5папуг - 15 горішків ? пап. - 45гор.,якщо в обох випадках птахи отримали однакову кількість горішків. - Скільки горішків з'їдає один папуга?(15 : 5 = 3) - Скільки горішків дали папугам другого разу? (45). - Скільком папугам вистачило цієї кількості горішків? (45 : 3 =(30 + 15) : 3 =30 : 3 +15 : 3 =10 + 5 = =15) Розв'яжіть рівняння №10(ст.95). 320 : К = 4 х 10 520 - р х 2 = 380 Х - 480 : 80 = 750
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
ЯДС Жаби – тварини, які мешкають як на землі, так і у водному середовищі. Дихають легенями на суходолі і шкірою — у воді. Жаби взимку перебувають у стані заціпеніння, а навесні «оживають» — починають рухатись у пошуках їжі. Багато тварин пристосувалися до життя у ґрунті Це – кроти, землерійки, мишовидні гризуни, земляна жаба. Також у ґрунті живе багато хижих комах. Це мурахи, що винищують велику кількість шкідливих гусениць, мурашині леви, названі так тому, що їх личинки полюють за мурахами та ін.. Тварини, які використовують повітря як середовище пересування, і як середовище добування їжі, проводять більшу частину доби в польоті це – птахи, кажани. Є тварини, які майже все своє життя проводять на деревах (білки) і влаштовують там гнізда. Напівдеревний спосіб життя — в куниць і горностаїв, які багато часу перебувають на землі, але чудово лазять по деревах. Багато тварин, веде активний денний спосіб життя, тому вночі вони сплять. Нічні тварини, навпаки, з настанням темряви стають а...
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
26.04.22 Усім Вам бажаю миру! Але кожного дня згадуємо тих , хто віддав своє життя за МИР в Україні. Вічна їм пам'ять! Хвилина мовчання! СИНОПТИК Урок цивільної оборони. 26 квітня1986 року на Чорнобильській АЕС сталася аварія. Найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Ми і зараз відчуваємо наслідки цієї аварії.Повинні знати ,як вберегтись від радіації, хімічних уражень.Тому будемо проводити уроки цивільної оборони.